Aktualności

SZKOLENIE „IMPLEMENTING SAFe® WITH SPC4 CERTIFICATION” 4 CZERWCA W WARSZAWIE!

Zdobądź certyfikat SAFe® 4 Program Consultant i zostań Lean-Agile Coach’em prowadzącym zwinne transformacje w swojej organizacji.

Czytaj więcej

Nowy nabór do Szkoły Testerów, specjalne ceny do 4 marca

Chcesz zmienić pracę na ciekawszą? Szukasz dobrze płatnej pracy w branży IT? Dobrze trafiłeś. Wiosenna edycja Szkoły Testerów w Fabryce Jakości, szkoleniowej organizacji Soflab Technology, rusza już 16 marca!...

Czytaj więcej

Szkolenia Fabryki Jakości z renomowanym certyfikatem ISO 9001:2015

3 stycznia Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, oficjalnie otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. To kolejne potwierdzenie, że szkolenia oferowane przez naszą firmę spełniają oczekiwania klientów.

Czytaj więcej

Nowa wersja „SAFe® 4.6 for Lean Enterprises”

Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, wprowadza do oferty nowy standard szkoleń „SAFe® 4.6 for Lean Enterprises”. Nasze kursy już wkrótce zostaną dostosowane do nowych wymagań Scaled Agile Inc.

Czytaj więcej

WCAG 2.0, 2.1, UX bez tajemnic: szkolenie dla testerów i twórców aplikacji dla osób niepełnosprawnych

Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, wprowadza kursy dla testerów i twórców aplikacji webowych dla osób niepełnosprawnych, według standardu WCAG. Pierwszy rozpoczyna się już 20 października.

Czytaj więcej

Trwa nabór do III edycji Szkoły Testerów

Rozpoczął się nabór do III edycji naszej Szkoły Testerów, przygotowującej kompleksowo do podjęcia pracy w dobrze płatnej branży IT. Zajęcia rozpoczynają się 29 września. Do 14 września obowiązują specjalne ceny.

Czytaj więcej

Soflab i Fabryka Jakości na Regional SAFe Summit we Frankfurcie

We Frankfurcie rozpoczął się Regional SAFe Summit, który potrwa do 28 czerwca. To pierwsze tego typu regionalne wydarzenie, które docelowo ma być doroczną konferencją. Soflab Technology i Fabryka Jakości,...

Czytaj więcej

Szkoła Testerów ogłasza kolejny nabór

Rozpoczęły się kolejne nabory do Szkoły Testerów. Zajęcia drugiej edycji organizowane przez Fabrykę Jakości, szkoleniową organizację firmy Soflab Technology, rozpoczynają się już 16 czerwca.

Czytaj więcej

iSQI rozwija współpracę z Soflabem i Fabryką Jakości

iSQI, międzynarodowa grupa szkoląca specjalistów IT, otworzy w maju swoje biuro w Warszawie. iSQI jest partnerem firmy Soflab Technology. Zapisy na szkolenia, organizowane przez Soflab i certyfikowane przez iSQI,...

Czytaj więcej

Nabory do Szkoły Testerów ruszyły. Zapraszamy

W kwietniu rozpoczyna działalność Szkoła Testerów, nowa propozycja Fabryki Jakości, szkoleniowej marki firmy Soflab Technology. To szansa na zdobycie dobrze płatnego, perspektywicznego zawodu w atrakcyjnej branży IT. Nabory trwają.

Czytaj więcej
  • 1
  • 2