Aktualności

Wywiad z absolwentką Szkoły Testerów – Galyną, obecnie testerem w Soflab Technology

Chciałabyś lub chciałbyś zdobyć zawód w IT? Nie wiesz, jak zacząć? Dołącz do naszej Szkoły Testerów! W 5 weekendowych zjazdów, 88 godzin lekcyjnych, uzupełnianych o samodzielne „domowe” ćwiczenia praktyczne,...

Czytaj więcej

Nadchodzi SAFe® for Lean Enterprises w wersji 5.0!

Twórcy SAFe® ogłosili i zaprezentowali piątą wersję skalowanego frameworka SAFe® 5.0 for Lean Enterprises! Najnowsze wydanie wprowadza między innymi siedem kluczowych kompetencji Lean Enterprise niezbędnych do osiągnięcia prawdziwej zwinności...

Czytaj więcej

Kolejny audyt ISO 9001:2015 za nami!

Od wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015 w Fabryce Jakości, szkoleniowej marce @Soflab, minął prawie rok. Zgodnie z wymogami, nasza firma została poddana kolejnemu audytowi nadzoru.

Czytaj więcej

SZKOLENIE „IMPLEMENTING SAFe® WITH SPC4 CERTIFICATION” 4 CZERWCA W WARSZAWIE!

Zdobądź certyfikat SAFe® 4 Program Consultant i zostań Lean-Agile Coach’em prowadzącym zwinne transformacje w swojej organizacji.

Czytaj więcej

Nowy nabór do Szkoły Testerów, specjalne ceny do 4 marca

Chcesz zmienić pracę na ciekawszą? Szukasz dobrze płatnej pracy w branży IT? Dobrze trafiłeś. Wiosenna edycja Szkoły Testerów w Fabryce Jakości, szkoleniowej organizacji Soflab Technology, rusza już 16 marca!...

Czytaj więcej

Szkolenia Fabryki Jakości z renomowanym certyfikatem ISO 9001:2015

3 stycznia Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, oficjalnie otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. To kolejne potwierdzenie, że szkolenia oferowane przez naszą firmę spełniają oczekiwania klientów.

Czytaj więcej

Nowa wersja „SAFe® 4.6 for Lean Enterprises”

Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, wprowadza do oferty nowy standard szkoleń „SAFe® 4.6 for Lean Enterprises”. Nasze kursy już wkrótce zostaną dostosowane do nowych wymagań Scaled Agile Inc.

Czytaj więcej

WCAG 2.0, 2.1, UX bez tajemnic: szkolenie dla testerów i twórców aplikacji dla osób niepełnosprawnych

Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, wprowadza kursy dla testerów i twórców aplikacji webowych dla osób niepełnosprawnych, według standardu WCAG. Pierwszy rozpoczyna się już 20 października.

Czytaj więcej

Trwa nabór do III edycji Szkoły Testerów

Rozpoczął się nabór do III edycji naszej Szkoły Testerów, przygotowującej kompleksowo do podjęcia pracy w dobrze płatnej branży IT. Zajęcia rozpoczynają się 29 września. Do 14 września obowiązują specjalne ceny.

Czytaj więcej

Soflab i Fabryka Jakości na Regional SAFe Summit we Frankfurcie

We Frankfurcie rozpoczął się Regional SAFe Summit, który potrwa do 28 czerwca. To pierwsze tego typu regionalne wydarzenie, które docelowo ma być doroczną konferencją. Soflab Technology i Fabryka Jakości,...

Czytaj więcej
  • 1
  • 2