Nowy nabór do Szkoły Testerów, specjalne ceny do 4 marca

Chcesz zmienić pracę na ciekawszą? Szukasz dobrze płatnej pracy w branży IT? Dobrze trafiłeś. Wiosenna edycja Szkoły Testerów w Fabryce Jakości, szkoleniowej organizacji Soflab Technology, rusza już 16 marca! Do 4 marca mamy specjalne ceny.

Do zdobycia kompetencji i uprawnień wystarczy 5 weekendowych, dwudniowych zjazdów. Wiosenna edycja Szkoły Testerów rozpoczyna się 16 marca, kończy 12 maja tego roku. Każdy uczestnik ma także zapewnione konsultacje pomiędzy zjazdami, regularne wsparcie najlepszych trenerów i opiekę przez cały kurs. Wykładowcami są specjaliści firmy Soflab Technology, największej niezależnej polskiej firmy, świadczącej usługi testowania dla firm działających globalnie.

Podczas kursu przygotujemy uczestnika od podstaw do pracy w zawodzie testera. Brak doświadczenie w zawodzie IT nie jest przeszkodą, by zdobyć nowe kwalifikacje. Po ukończenia szkolenia uczestnicy będą mieli także potrzebną wiedzę, by przystąpić do egzaminu ISTQB. To najważniejszy i najbardziej rozpoznawalny certyfikat testerski na świecie. Przygotowaniom do egzaminu został poświęcony dodatkowy, piąty weekend zajęć.

Osoby, które zapiszą się do Szkoły Testerów do 4 marca otrzymają specjalną cenę na kurs w promocji Early Bird. Cena dla indywidualnych uczestników to tylko 3950 zł, dla firm 3950 zł netto. Korzyści są wymierne – regularna cena szkolenia to 4800 zł netto. Ceny szkoleń na wiosenny kurs pozostały bez zmian, mimo dodania modułu przygotowującego do egzaminu ISTQB.

Najlepsi uczestnicy kursu otrzymają propozycje wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym Soflab Technology. W przypadku pozytywnego przejścia przez proces zatrudnienia w naszej firmie – koszty szkolenia zostaną zwrócone.

Więcej informacji: https://fabrykajakosci.pl/szkola-testerow-pl/.

Zapraszamy!