Szkoła Testerów ogłasza kolejny nabór

Rozpoczęły się kolejne nabory do Szkoły Testerów. Zajęcia drugiej edycji organizowane przez Fabrykę Jakości, szkoleniową organizację firmy Soflab Technology, rozpoczynają się już 16 czerwca.

Szkoła Testerów Fabryki Jakości rozpoczęła swoją działalność w kwietniu. To propozycja dla osób szukających ciekawego, dobrze płatnego i  perspektywicznego zawodu w atrakcyjnej branży IT. Szkoła Testerów jest otwarta dla wszystkich. Doświadczenie i staż w zawodzie informatyka nie są potrzebne, by zdobyć kompetencje testera. Wystarczy otwarta głowa, cierpliwość, dociekliwość i chęć zmiany pracy. Nie ma też znaczenia, czy kandydaci są studentami lub absolwentami wyższych uczelni, czy chcą po prostu zmienić zawód lub powrócić na rynek pracy po przerwie związanej n.p. z macierzyństwem.

Kursy pierwszej edycji Szkoły Testerów cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego Fabryka Jakości organizuje kolejne. Odbędą się one w czterech dwudniowych, weekendowych sesjach, w czerwcu i w lipcu. Najlepsi uczestnicy kursów mogą liczyć na propozycję pracy w firmie Soflab Technology, która jest liderem na polskim rynku wśród niezależnych testerów systemów i rozwiązań IT.

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Testerów. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tu: https://fabrykajakosci.pl/szkola-testerow-pl/

Kalendarz wszystkich szkoleń Fabryki Jakości jest tu: https://fabrykajakosci.pl/kalendarz-szkolen/