iSQI rozwija współpracę z Soflabem i Fabryką Jakości

iSQI, międzynarodowa grupa szkoląca specjalistów IT, otworzy w maju swoje biuro w Warszawie. iSQI jest partnerem firmy Soflab Technology. Zapisy na szkolenia, organizowane przez Soflab i certyfikowane przez iSQI, już ruszyły.

iSQI (International Software Quality Institute GmbH), dostawca szkoleń dla specjalistów IT kończących się certyfikowanymi egzaminami, wywodzi się z Niemiec. Działa w ponad 90 krajach na 6 kontynentach i prowadzi kursy w 10 językach. iSQI szkoli specjalistów z Testowania Oprogramowania, Inżynierii Wymagań, Analizy Biznesowej, Testowania Aplikacji Mobilnych, a także Usability & User Experience. Podczas kursów specjaliści iSQI szczególną uwagę zwracają na nowoczesne podejście do rozwoju oprogramowania (Agile) i urządzenia mobilne, które dziś są podstawą funkcjonowania w obszarze prywatnym i zawodowym. Kursy z certyfikatami iSQI, uznawanymi na całym świecie, kończy 20 tys. specjalistów rocznie.

Główna siedziba iSQI znajduje się w Poczdamie (Niemcy). Światowa działalność firmy koordynowana jest z oddziałów w Amstelveen (Holandia), Londynie (Anglia), Bostonie (USA), Sydney (Australia), Madrytu (Hiszpania) Bombaju i Bangalore (Indie). Wkrótce dołączą do nich ośrodki w Toronto i Montrealu (Kanada), Johannesburgu (RPA) i w Warszawie. Firma inwestuje w krajach o największym potencjale gospodarczym i kadrowym.

– Będziemy świadczyć coraz więcej usług w kolejnych lokalizacjach. Stale rozszerzamy portfel szkoleń, by dostosować je do potrzeb rynku. Dlatego współpracujemy z lokalnymi podmiotami – mówi Stephan Goericke, Dyrektor generalny iSQI.

W Polsce iSQI współpracuje z firmą Soflab Technology i jej szkoleniową organizacją Fabryka Jakości już od września 2016 r. Soflab, firma specjalizująca się w testowaniu oprogramowania, stale rozwija swoje usługi, monitoruje rozwój technologii, standardów i najlepszych praktyk na świecie. Dlatego współpracuje z globalnymi liderami, także w branży szkoleniowej.

W maju rozpoczynają się kolejne szkolenia z testowania rozwiązań mobilnych – CMAP Mobile App Testing. Więcej informacji: https://fabrykajakosci.pl/szkolenie/isqi-cmap-mobile-app-testing-poziom-podstawowy/.