Partnerzy

International Software Quality Institute (iSQI® GmbH) z siedzibą w Poczdamie (Niemcy) oraz z oddziałami w Amstelveen (Holandia), Londynie (Anglia), Bostonie (USA) jest wiodącym dostawcą egzaminów certyfikowanych na całym świecie. Przez ponad 10 lat iSQI® odgrywa dużą rolę w certyfikacji know-how specjalistów IT w ponad 90 krajach na 6 kontynentach, w 10 językach. Z ponad 20 000 certyfikacji rocznie, iSQI® toruje drogę dla pomyślnego rozwoju kariery. Program certyfikacyjny iSQI® obejmuje egzaminy certyfikowane, które wyznaczają światowe standardy Testowania Oprogramowania, Inżynierii Wymagań, Agile, Analizy Biznesowej, Testowania Aplikacji Mobilnych, a także Usability & User Experience.

uhr1uxgn

Scaled Agile Framework® (SAFe®) jest publicznie dostępną, interaktywną bazą wiedzy obejmującą sprawdzone, zintegrowane praktyki stosowania zwinnych metod Lean-Agile tworzenia oprogramowania w skali dużych organizacji. Skalowalność i budowa modułowa pozwalają dowolnej organizacji na zastosowanie SAFe® w celu uzyskania lepszych wyników biznesowych, poprawy satysfakcji i zaangażowania pracowników. SAFe® synchronizuje koordynację, współpracę i dostarczanie produktów dla dużej liczby zespołów agile. Wspiera zarówno produkcje oprogramowania oraz sprzętu od małych inicjatyw angażujących poniżej 100 praktyków aż do ogromnych przedsięwzięć związanych z budową złożonych, skomplikowanych systemów informatycznych angażujących tysiące ludzi. SAFe® został opracowany w odpowiedzi na wyzwania i problemy Klientów związane ze skalowaniem projektów i programów. Bazuje na trzech podstawowych kanonach wiedzy: Agile Development, Lean Product Development oraz na myśleniu systemowym.

atlassian

Atlassian to wiodący producent oprogramowania służącego do współpracy zespołów wytwarzających rozwiązania IT. Firma z siedzibą w australijskim Sydney obsługuje ponad 40 tysięcy Klientów na całym świecie, w tym 85 firm znajdujących się na liście Fortune 100. Najbardziej znanym narzędziem Atlassian jest JIRA, które służy do śledzenia błędów oraz zarządzania projektami informatycznymi. Atlassian oferuje także m.in. takie znane produkty jak Bamboo do zapewnienia Continuous Integration, Confluence do zarządzania wiedzą i dokumentacją, HipChat, Bitbucket, Stash, FishEye, Crucible, SourceTree, Clover czy IDE Connector. Zgodnie z umową partnerską Soflab jest upoważniony do sprzedaży licencji i subskrypcji serwisów zdalnych Atlassian, jak również świadczenia usług doradczych i wsparcia w zakresie narzędzi producenta.

hewlett-packard-enterprise

Hewlett-Packard jest producentem narzędzi wspierających proces testowy, zapewnienie jakości oraz proces wytwórczy oprogramowania. Są to między innymi narzędzia: HP Application Lifecycle Management (ALM), HP Quality Center (QC), HP Agile Manager, HP LoadRunner, HP Unified Functional Testing, HP Sprinter. Posiadamy szerokie kompetencje w zakresie wdrożenia, utrzymania czy rozbudowy środowisk opartych o platformę HP, pozwalające samodzielnie realizować projekty w najbardziej złożonych organizacjach. Zakres naszych usług obejmuje również optymalizację już wdrożonych narzędzi HP, w szczególności HP ALM.

inflectra

Inflectra Corporation jest producentem wysokiej klasy oprogramowania narzędziowego z zakresu zapewniania jakości oraz zarządzania projektami. W projektach realizowanych przez Soflab wykorzystujemy przede wszystkim narzędzia SpiraTest i SpiraTeam służące zarządzaniu procesem testowym i wytwarzaniu oprogramowania oraz Rapise dla automatyzacji testów funkcjonalnych. Produkty firmy Inflectra doskonale uzupełniają ofertę Soflab ze względu na swoją efektywność kosztową oraz stosunek jakości do ceny.