Nabory do Szkoły Testerów ruszyły. Zapraszamy

W kwietniu rozpoczyna działalność Szkoła Testerów, nowa propozycja Fabryki Jakości, szkoleniowej marki firmy Soflab Technology. To szansa na zdobycie dobrze płatnego, perspektywicznego zawodu w atrakcyjnej branży IT. Nabory trwają.

Zawód testera jest jednym z najszybciej rozwijającym się w branży IT i jednym z najbardziej perspektywicznych. Zapotrzebowanie na testerów na rynku pracy stale rośnie, bo postęp technologiczny wymaga coraz to nowych rozwiązań, które muszą spełniać odpowiednie wymogi jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Testerzy mogą liczyć na atrakcyjne zarobki, realną perspektywę awansu i uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla polskich oraz zagranicznych klientów. 

Szkoła Testerów jest otwarta dla wszystkich. By zdobyć ten zawód nie jest potrzebne wykształcenie informatyczne ani doświadczenie w branży IT. Wystarczy otwarta głowa, cierpliwość, dociekliwość i chęć zmiany pracy. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowych wyzwań i lepszych zarobków, bez względu na wiek, płeć i wykształcenie. Nie ma znaczenia, czy kandydaci są studentami lub absolwentami wyższych uczelni, czy chcą po prostu zmienić zawód lub powrócić na rynek pracy po przerwie związanej n.p. z macierzyństwem.

System edukacji nie zdążył jeszcze dostosować się do wymagań rynku. Nie wszystkie uczelnie oferują więc kierunki związane z zawodem testera. Tę lukę na rynku uzupełniają prywatne firmy szkoleniowe, oferując jednocześnie  wyróżniającym się kandydatom realną ścieżkę kariery. Tak jest właśnie w przypadku Fabryki Jakości. Najlepsi uczestnicy kursów mogą liczyć na propozycję pracy w firmie Soflab Technology, która jest liderem na polskim rynku wśród niezależnych testerów systemów i rozwiązań IT.

Zapraszamy do Szkoły Testerów.