Soflab i Fabryka Jakości na Regional SAFe Summit we Frankfurcie

We Frankfurcie rozpoczął się Regional SAFe Summit, który potrwa do 28 czerwca. To pierwsze tego typu regionalne wydarzenie, które docelowo ma być doroczną konferencją. Soflab Technology i Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja firmy, biorą w niej aktywny udział.

Do tej pory SAFe Summit odbywał się tylko w jednym miejscu – w Boulder, w stanie Colorado (USA). Teraz społeczność Scaled Agile będzie miłą okazję do spotkań także poza Ameryką. Celem Regional SAFe Summit jest nawiązanie i wzmocnienie kontaktów w społeczności SAFe i Agile, wymiana doświadczeń. We Frankfurcie omawiane będą konkretne przypadki firm używających SAFe’a. Udział w konferencji potwierdzili światowi liderzy skalowanego agile – m. in. Dean Leffingwell, twórca SAFe’a oraz Don Reinertsen, prezes firmy doradczej Reinertsen & Associates i współautor trzech bestsellerów na temat rozwoju produktu. Na konferencję przyjadą także przedstawiciele globalnych firm używających SAFe’a.

We Frankfurcie będą także nasi Klienci – potencjalni i obecni. Regional SAFe Summit to dla nas idealna okazja, by pogłębić wiedzę na temat Scaled Agile Framework, którą przekazujemy na co dzień w ramach otwartych i zamkniętych szkoleń organizowanych przez Soflab Technology i Fabrykę Jakości.

Do zobaczenia we Frankfurcie. Więcej informacji o Regional SAFe Summit wydarzeniu: http://europe.safesummit.com