Szkolenia Fabryki Jakości z renomowanym certyfikatem ISO 9001:2015

3 stycznia Fabryka Jakości, szkoleniowa organizacja Soflab Technology, oficjalnie otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. To kolejne potwierdzenie, że szkolenia oferowane przez naszą firmę spełniają oczekiwania klientów.

ISO 9001:2015 to międzynarodowa norma określająca wymagania w zakresie zarządzania jakością. Fabryka Jakości otrzymała certyfikat w zakresie szkoleń z testowania aplikacji i systemów informatycznych, szkoleń z obsługi narzędzi wspierających zarządzanie projektami, kursów z testowania aplikacji i systemów informatycznych oraz realizacji szkoleń z zarządzania projektami i programami.

Głównym celem wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z normą ISO 9001:2015 w Fabryce Jakości jest możliwość zapewnienia dofinansowania dla potencjalnych uczestników naszych kursów oraz nawiązania współpracy z kolejnymi renomowanymi organizacjami. Pozwoli nam to zwiększyć liczbę realizowanych projektów szkoleniowych w 2019 roku.

Zapraszamy na szkolenia Fabryki Jakości. Wkrótce nowe terminy kursu Szkoła Testerów oraz inne atrakcyjne kursy, umożliwiające podjęcie pracy specjalisty w branży IT.

Szczegółowy kalendarz naszych szkoleń znajdą Państwo tu: https://fabrykajakosci.pl/kalendarz-szkolen/ .