Trwa nabór do III edycji Szkoły Testerów

Rozpoczął się nabór do III edycji naszej Szkoły Testerów, przygotowującej kompleksowo do podjęcia pracy w dobrze płatnej branży IT. Zajęcia rozpoczynają się 29 września. Do 14 września obowiązują specjalne ceny.

Szkoła Testerów jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą zmienić zawód,  rozpocząć karierę w świecie IT lub poszerzyć swoje kompetencje. To także atrakcyjna propozycja dla młodych ludzi, wchodzących właśnie na rynek pracy. Zawód testera oprogramowania nie wymaga specjalistycznego przygotowania i stażu w informatyce.

Do zdobycia kompetencji i uprawnień wystarczą 4 weekendowe zjazdy i 60 lekcji. Stacjonarny kurs, organizowany przez Szkołę Testerów, w kompletny sposób przygotowuje do roli testera w środowisku IT w praktyce. Każdy uczestnik ma zapewnione ćwiczenia indywidualne pomiędzy zjazdami, regularne wsparcie najlepszych trenerów i opiekę przez cały kurs. Wykładowcami są specjaliści firmy Soflab Technology, największej niezależnej polskiej firmy, świadczącej usługi testowania dla firm działających globalnie.

Dla osób, które przejdą proces rekrutacji do Szkoły Testerów do 14 września, przygotowaliśmy specjalne warunki. W promocji Early Bird cena za szkolenie  wynosi 3950 PLN (netto dla firm, brutto dla osób indywidualnych) zamiast 5950 PLN. Najlepsi uczestnicy kursu otrzymają propozycje wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym Soflab Technology. W przypadku pozytywnego przejścia przez proces zatrudnienia w naszej firmie – koszty szkolenia zostaną zwrócone.

Więcej informacji: https://fabrykajakosci.pl/szkola-testerow-pl/