WCAG 2.0, 2.1, UX – szkolenie dla osób testujących oraz tworzących aplikacje webowe dla wykluczonych cyfrowo

Formularz rejestracyjny

Dane uczestnika: PanPani


Termin szkolenia:

Dane do faktury: Osoba prywatnaFirma

Wyrażam zgodę na:* Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Administratorem wyżej wskazanych danych osobowych jest firma Soflab Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-568) przy ul. Ligockiej 103, dalej my lub Soflab.

Powyższe dane osobowe są nam potrzebne w celu odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie oraz prowadzenia marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania danych są wyrażone przez Panią /Pana powyżej zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas procesowania odpowiedzi na przesłane zapytanie, a w celach marketingowych do czasu wycofania przez Panią/Pana udzielonej zgody.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. W celu uzyskania informacji w zakresie przetwarzania przez nas danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail szkolenia@soflab.pl

W przypadku, gdy uzna Pan/Pani, że Pani/ Pana dane są niewłaściwie wykorzystywane lub chronione przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Wyżej udzielone zgody można wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres: wycofanie.zgody.RODO@soflab.pl